Puchar Połnocy F3F 2014 – dzień 1 i 2

Puchar Połnocy F3F 2014 – dzień 1 i 2

Pierwszy dzień lotów mamy za sobą. Rozpoczęliśmy od lotów na wschodniej części Żwirowni, by po 4 kolejkach przenieść się na południową część tego zbocza. Wiało od 2 do 7 m/s. Warunki mało stabilne, w ciągu 1 kolejki potrafiły zmienić się niemal dwukrotnie. Na szczęście prognozy na dzień jutrzejszy wyglądają już normalnie. Stałe 8-10 m/s na (najprawdopodobniej) na zbiorniku w Gniewinie zagwarantuje sportowy wymiar F3F’u.

Ze względu na zbyt małą ilość zawodników i zbyt małe odstępy między lotami, nie będziemy w stanie przedstawiać wyników na żywo.

Poniżej dzisiejsze wyniki oraz klasyfikacja po dzisiejszym dniu na na F3X Vault

http://f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=399

 

Puchar Północy 2014
Individual results round 1
fastest: Listewnik Piotr 66,70
slowest: Mataczyno Jerzy 101,86
group best times: 66,70 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 12 Listewnik Piotr 1 66,70 1 000,00
2 13 Bury Adam 1 66,86 997,61
3 9 Gryszko Bogusław 1 67,84 983,20
4 7 Bury Jakub 1 71,39 934,30
5 11 Siudek Bartłomiej 1 72,14 924,59
6 5 Partyka Andrzej 1 72,45 920,63
7 8 Kania Antek 1 72,55 919,37
8 4 Miśkiewicz Ryszard 1 77,41 861,65
9 3 Stec Piotr 1 89,01 749,35
10 1 Pfeifer Jerzy 1 93,91 710,25
11 14 Borkowicz Paweł 1 96,66 690,05
12 6 Kozak Piotr 1 98,52 677,02
13 2 Mataczyno Jerzy 1 101,86 654,82

_______________________________________________________________________________

Individual results round 2
fastest: Listewnik Piotr 61,12
slowest: Miśkiewicz Ryszard 83,14
group best times: 61,12 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 12 Listewnik Piotr 1 61,12 1 000,00
2 9 Gryszko Bogusław 1 62,24 982,01
3 2 Mataczyno Jerzy 1 65,40 934,56
4 11 Siudek Bartłomiej 1 65,59 931,85
5 7 Bury Jakub 1 66,38 920,76
6 8 Kania Antek 1 67,56 904,68
7 13 Bury Adam 1 67,85 900,81
8 3 Stec Piotr 1 68,95 886,44
9 6 Kozak Piotr 1 70,34 868,92
10 1 Pfeifer Jerzy 1 73,19 835,09
11 5 Partyka Andrzej 1 78,61 777,51
12 14 Borkowicz Paweł 1 81,33 751,51
13 4 Miśkiewicz Ryszard 1 83,14 735,15

_______________________________________________________________________________

Individual results round 3
fastest: Listewnik Piotr 59,46
slowest: Borkowicz Paweł 77,57
group best times: 59,46 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 12 Listewnik Piotr 1 59,46 1 000,00
2 3 Stec Piotr 1 61,44 967,77
3 2 Mataczyno Jerzy 1 62,90 945,31
4 11 Siudek Bartłomiej 1 63,18 941,12
5 5 Partyka Andrzej 1 63,45 937,12
6 9 Gryszko Bogusław 1 66,21 898,05
7 1 Pfeifer Jerzy 1 67,36 882,72
8 13 Bury Adam 1 67,41 882,06
9 7 Bury Jakub 1 68,77 864,62
10 8 Kania Antek 1 70,29 845,92
11 6 Kozak Piotr 1 75,33 789,33
12 4 Miśkiewicz Ryszard 1 77,22 770,01
13 14 Borkowicz Paweł 1 77,57 766,53

_________________________________________________________________________________

Individual results round 4
fastest: Mataczyno Jerzy 52,85
slowest: Borkowicz Paweł 71,16
group best times: 52,85 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 2 Mataczyno Jerzy 1 52,85 1 000,00
2 8 Kania Antek 1 58,29 906,67
3 3 Stec Piotr 1 58,87 897,74
4 5 Partyka Andrzej 1 60,46 874,13
5 9 Gryszko Bogusław 1 61,31 862,01
6 12 Listewnik Piotr 1 61,90 853,80
7 7 Bury Jakub 1 62,17 850,09
8 1 Pfeifer Jerzy 1 63,42 833,33
9 13 Bury Adam 1 63,78 828,63
10 4 Miśkiewicz Ryszard 1 66,43 795,57
11 6 Kozak Piotr 1 68,17 775,27
12 11 Siudek Bartłomiej 1 68,32 773,57
13 14 Borkowicz Paweł 1 71,16 742,69

_____________________________________________________________________________

Individual results round 5
fastest: Kania Antek 58,57
slowest: Stec Piotr 90,81
group best times: 58,57 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 8 Kania Antek 1 58,57 1 000,00
2 9 Gryszko Bogusław 1 59,75 980,25
3 5 Partyka Andrzej 1 60,77 963,80
4 7 Bury Jakub 1 63,35 924,55
5 11 Siudek Bartłomiej 1 64,50 908,06
6 4 Miśkiewicz Ryszard 1 66,11 885,95
7 13 Bury Adam 1 67,01 874,05
8 12 Listewnik Piotr 1 69,37 844,31
9 6 Kozak Piotr 1 70,37 832,31
10 14 Borkowicz Paweł 1 74,43 786,91
11 1 Pfeifer Jerzy 1 75,25 778,34
12 2 Mataczyno Jerzy 1 89,24 656,32
13 3 Stec Piotr 1 90,81 644,97

___________________________________________________________________________

Individual results round 6
fastest: Bury Jakub 63,52
slowest: Pfeifer Jerzy 133,02
group best times: 63,52 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 7 Bury Jakub 1 63,52 1 000,00
2 8 Kania Antek 1 70,58 899,97
3 4 Miśkiewicz Ryszard 1 71,79 884,80
4 9 Gryszko Bogusław 1 72,80 872,53
5 11 Siudek Bartłomiej 1 74,13 856,87
6 6 Kozak Piotr 1 77,09 823,97
7 5 Partyka Andrzej 1 77,80 816,45
8 2 Mataczyno Jerzy 1 80,28 791,23
9 3 Stec Piotr 1 85,14 746,07
10 12 Listewnik Piotr 1 88,79 715,40
11 14 Borkowicz Paweł 1 91,02 697,87
12 13 Bury Adam 1 98,85 642,59
13 1 Pfeifer Jerzy 1 133,02 477,52

____________________________________________________________________________________

Individual results round 7
fastest: Mataczyno Jerzy 69,32
slowest: Kozak Piotr 125,34
group best times: 69,32 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 2 Mataczyno Jerzy 1 69,32 1 000,00
2 3 Stec Piotr 1 70,20 987,46
3 1 Pfeifer Jerzy 1 81,39 851,70
4 13 Bury Adam 1 83,90 826,22
5 12 Listewnik Piotr 1 90,67 764,53
6 7 Bury Jakub 1 91,22 759,92
7 14 Borkowicz Paweł 1 92,18 752,01
8 4 Miśkiewicz Ryszard 1 93,47 741,63
9 9 Gryszko Bogusław 1 97,06 714,20
10 5 Partyka Andrzej 1 101,17 685,18
11 11 Siudek Bartłomiej 1 115,71 599,08
12 8 Kania Antek 1 118,06 587,16
13 6 Kozak Piotr 1 125,34 553,06

_______________________________________________________________________________________

Individual results round 8
fastest: Stec Piotr 66,12
slowest: Kozak Piotr 86,52
group best times: 66,12 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 3 Stec Piotr 1 66,12 1 000,00
2 2 Mataczyno Jerzy 1 67,26 983,05
3 11 Siudek Bartłomiej 1 69,80 947,28
4 13 Bury Adam 1 71,74 921,66
5 7 Bury Jakub 1 73,21 903,16
6 12 Listewnik Piotr 1 73,24 902,79
7 4 Miśkiewicz Ryszard 1 74,97 881,95
8 9 Gryszko Bogusław 1 78,03 847,37
9 14 Borkowicz Paweł 1 81,98 806,54
10 1 Pfeifer Jerzy 1 82,17 804,67
11 8 Kania Antek 1 82,33 803,11
12 5 Partyka Andrzej 1 85,69 771,62
13 6 Kozak Piotr 1 86,52 764,22

_______________________________________________________________________________________

Individual results round 9
fastest: Bury Jakub 66,61
slowest: Listewnik Piotr 86,29
group best times: 66,61 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 7 Bury Jakub 1 66,61 1 000,00
2 4 Miśkiewicz Ryszard 1 68,13 977,69
3 9 Gryszko Bogusław 1 70,89 939,62
4 8 Kania Antek 1 75,97 876,79
5 2 Mataczyno Jerzy 1 76,00 876,45
6 6 Kozak Piotr 1 76,60 869,58
7 5 Partyka Andrzej 1 76,98 865,29
8 3 Stec Piotr 1 77,32 861,48
9 13 Bury Adam 1 79,96 833,04
10 11 Siudek Bartłomiej 1 80,81 824,28
11 1 Pfeifer Jerzy 1 83,22 800,41
12 14 Borkowicz Paweł 1 83,81 794,77
13 12 Listewnik Piotr 1 86,29 771,93

__________________________________________________________________________________

Individual results round 10
fastest: Listewnik Piotr 59,16
slowest: Borkowicz Paweł 84,73
group best times: 59,16 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 12 Listewnik Piotr 1 59,16 1 000,00
2 11 Siudek Bartłomiej 1 59,68 991,29
3 7 Bury Jakub 1 61,13 967,77
4 8 Kania Antek 1 62,48 946,86
5 13 Bury Adam 1 63,88 926,11
6 2 Mataczyno Jerzy 1 64,08 923,22
7 3 Stec Piotr 1 67,75 873,21
8 9 Gryszko Bogusław 1 67,84 872,05
9 4 Miśkiewicz Ryszard 1 68,33 865,80
10 1 Pfeifer Jerzy 1 72,18 819,62
11 5 Partyka Andrzej 1 78,15 757,01
12 14 Borkowicz Paweł 1 84,73 698,22
13 6 Kozak Piotr 1 0,00 0,00

___________________________________________________________________________

Individual results round 11
fastest: Listewnik Piotr 58,76
slowest: Pfeifer Jerzy 94,38
group best times: 58,76 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 12 Listewnik Piotr 1 58,76 1 000,00
2 2 Mataczyno Jerzy 1 59,32 990,56
3 7 Bury Jakub 1 59,62 985,58
4 8 Kania Antek 1 60,48 971,56
5 3 Stec Piotr 1 61,77 951,27
6 13 Bury Adam 1 66,62 882,02
7 11 Siudek Bartłomiej 1 66,70 880,96
8 4 Miśkiewicz Ryszard 1 68,83 853,70
9 9 Gryszko Bogusław 1 73,58 798,59
10 5 Partyka Andrzej 1 76,19 771,23
11 14 Borkowicz Paweł 1 79,61 738,10
12 1 Pfeifer Jerzy 1 94,38 622,59
13 6 Kozak Piotr 1 0,00 0,00

___________________________________________________________________________________

Individual results round 12
fastest: Bury Jakub 60,31
slowest: Borkowicz Paweł 82,67
group best times: 60,31 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 7 Bury Jakub 1 60,31 1 000,00
2 2 Mataczyno Jerzy 1 63,94 943,23
3 13 Bury Adam 1 64,51 934,89
4 8 Kania Antek 1 67,79 889,66
5 5 Partyka Andrzej 1 68,99 874,18
6 4 Miśkiewicz Ryszard 1 69,68 865,53
7 1 Pfeifer Jerzy 1 70,15 859,73
8 3 Stec Piotr 1 70,88 850,87
9 9 Gryszko Bogusław 1 75,00 804,13
10 11 Siudek Bartłomiej 1 75,16 802,42
11 14 Borkowicz Paweł 1 82,67 729,53
12 6 Kozak Piotr 1 0,00 0,00
13 12 Listewnik Piotr 1 0,00 0,00

________________________________________________________________________________

Individual results round 13
fastest: Listewnik Piotr 61,17
slowest: Borkowicz Paweł 80,81
group best times: 61,17 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 12 Listewnik Piotr 1 61,17 1 000,00
2 3 Stec Piotr 1 63,07 969,87
3 7 Bury Jakub 1 63,97 956,23
4 8 Kania Antek 1 64,05 955,04
5 2 Mataczyno Jerzy 1 67,27 909,32
6 4 Miśkiewicz Ryszard 1 68,14 897,71
7 11 Siudek Bartłomiej 1 68,36 894,82
8 5 Partyka Andrzej 1 70,96 862,03
9 13 Bury Adam 1 71,00 861,55
10 9 Gryszko Bogusław 1 74,40 822,18
11 1 Pfeifer Jerzy 1 76,24 802,33
12 14 Borkowicz Paweł 1 80,81 756,96
13 6 Kozak Piotr 1 0,00 0,00

_______________________________________________________________________________

Individual results round 14
fastest: Listewnik Piotr 59,62
slowest: Borkowicz Paweł 83,28
group best times: 59,62 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 12 Listewnik Piotr 1 59,62 1 000,00
2 4 Miśkiewicz Ryszard 1 63,72 935,66
3 7 Bury Jakub 1 66,34 898,70
4 1 Pfeifer Jerzy 1 67,53 882,87
5 8 Kania Antek 1 67,84 878,83
6 9 Gryszko Bogusław 1 68,95 864,68
7 5 Partyka Andrzej 1 69,21 861,44
8 3 Stec Piotr 1 70,15 849,89
9 2 Mataczyno Jerzy 1 70,31 847,96
10 11 Siudek Bartłomiej 1 72,84 818,51
11 13 Bury Adam 1 79,39 750,98
12 14 Borkowicz Paweł 1 83,28 715,90
13 6 Kozak Piotr 1 0,00 0,00

_________________________________________________________________________________

Individual results round 15
fastest: Listewnik Piotr 54,23
slowest: Borkowicz Paweł 85,02
group best times: 54,23 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 12 Listewnik Piotr 1 54,23 1 000,00
2 3 Stec Piotr 1 60,52 896,07
3 2 Mataczyno Jerzy 1 62,75 864,22
4 7 Bury Jakub 1 65,42 828,95
5 4 Miśkiewicz Ryszard 1 65,45 828,57
6 8 Kania Antek 1 66,43 816,35
7 11 Siudek Bartłomiej 1 70,14 773,17
8 13 Bury Adam 1 70,40 770,31
9 1 Pfeifer Jerzy 1 71,03 763,48
10 9 Gryszko Bogusław 1 75,27 720,47
11 5 Partyka Andrzej 1 78,81 688,11
12 14 Borkowicz Paweł 1 85,02 637,85
13 6 Kozak Piotr 1 0,00 0,00

____________________________________________________________________

Individual results round 16
fastest: Listewnik Piotr 54,95
slowest: Borkowicz Paweł 80,73
group best times: 54,95 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 12 Listewnik Piotr 1 54,95 1 000,00
2 3 Stec Piotr 1 58,28 942,86
3 9 Gryszko Bogusław 1 63,29 868,23
4 8 Kania Antek 1 64,20 855,92
5 5 Partyka Andrzej 1 65,40 840,21
6 11 Siudek Bartłomiej 1 65,52 838,68
7 13 Bury Adam 1 66,68 824,09
8 1 Pfeifer Jerzy 1 74,93 733,35
9 4 Miśkiewicz Ryszard 1 75,16 731,11
10 7 Bury Jakub 1 76,74 716,05
11 2 Mataczyno Jerzy 1 78,40 700,89
12 14 Borkowicz Paweł 1 80,73 680,66
13 6 Kozak Piotr 1 0,00 0,00

______________________________________________________________________
Ranking po 16 kolejkach

 

place Nr. pilot total   %
1 12 Listewnik Piotr 13137,36 ****** 100,00
2 7 Bury Jakub 13034,71 ****** 99,22
3 2 Mataczyno Jerzy 12710,00 ****** 96,75
4 3 Stec Piotr 12684,31 ****** 96,55
5 8 Kania Antek 12667,62 ****** 96,42
6 9 Gryszko Bogusław 12394,89 ****** 94,35
7 11 Siudek Bartłomiej 12334,29 ****** 93,89
8 13 Bury Adam 12263,06 ****** 93,34
9 4 Miśkiewicz Ryszard 12046,21 ****** 91,69
10 5 Partyka Andrzej 11892,66 ****** 90,53
11 1 Pfeifer Jerzy 11357,90 ****** 86,45
12 14 Borkowicz Paweł 10427,58 ****** 79,37
13 6 Kozak Piotr 6953,68 ****** 52,93
Podziel się z innymi