Puchar Północy – on line. Dzień drugi – WYNIKI

Individual results round 4
fastest: Ryszard Miśkiewicz 66,23
slowest: Antek Kania 112,81
group best times: 66,23 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 15 Ryszard Miśkiewicz 1 66,23 1 000,00
2 16 Bartłomiej Siudek 1 72,09 918,71
3 12 Jakub Bury 1 73,32 903,30
4 9 Andrzej Kłusek 1 75,56 876,52
5 1 Damian Wyrzykowski 1 76,32 867,79
6 8 Jerzy Pfeifer 1 76,96 860,58
7 3 Adam Bury 1 82,26 805,13
8 6 Andrzej Partyka 1 87,99 752,70
9 11 Witold Stefański 1 90,17 734,50
10 5 Piotr Stec 1 90,49 731,90
11 20 Stanisław Gumuliński 1 96,90 683,49
12 7 Leszek Durczak 1 101,02 655,61
13 14 Waldemar Berezecki 1 101,23 654,25
14 19 Jan Ochman 1 107,15 618,11
15 18 Krzysztof Borek 1 108,63 609,68
16 2 Antek Kania 1 112,81 587,09
17 4 Bogusław Gryszko 1 0,00 0,00
18 10 Piotr Sulimowski 1 0,00 0,00
19 13 Bartłomiej Panikowski 1 0,00 0,00
20 17 Cezary Turejko 1 0,00 0,00
Individual results round 5
fastest: Andrzej Kłusek 63,91
slowest: Antek Kania 120,84
group best times: 63,91 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 9 Andrzej Kłusek 1 63,91 1 000,00
2 15 Ryszard Miśkiewicz 1 67,28 949,91
3 5 Piotr Stec 1 67,79 942,76
4 8 Jerzy Pfeifer 1 68,15 937,78
5 16 Bartłomiej Siudek 1 71,30 896,35
6 12 Jakub Bury 1 72,27 884,32
7 6 Andrzej Partyka 1 73,59 868,46
8 14 Waldemar Berezecki 1 77,57 823,90
9 1 Damian Wyrzykowski 1 81,72 782,06
10 7 Leszek Durczak 1 82,38 775,80
11 11 Witold Stefański 1 82,44 775,23
12 19 Jan Ochman 1 83,76 763,01
13 10 Piotr Sulimowski 1 84,80 753,66
14 18 Krzysztof Borek 1 92,34 692,12
15 20 Stanisław Gumuliński 1 95,08 672,17
16 3 Adam Bury 1 100,52 635,79
17 2 Antek Kania 1 120,84 528,88
18 4 Bogusław Gryszko 1 0,00 0,00
19 13 Bartłomiej Panikowski 1 0,00 0,00
20 17 Cezary Turejko 1 0,00 0,00

___________________________________________________________________________

Individual results round 6
fastest: Andrzej Kłusek 70,31
slowest: Antek Kania 115,08
group best times: 70,31 0,00 0,00
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 9 Andrzej Kłusek 1 70,31 1 000,00
2 15 Ryszard Miśkiewicz 1 88,93 790,62
3 5 Piotr Stec 1 89,96 781,57
4 8 Jerzy Pfeifer 1 110,19 638,08
5 16 Bartłomiej Siudek 1 81,90 858,49
6 12 Jakub Bury 1 71,16 988,06
7 6 Andrzej Partyka 1 111,08 632,97
8 14 Waldemar Berezecki 1 73,27 959,60
9 1 Damian Wyrzykowski 1 75,86 926,84
10 7 Leszek Durczak 1 88,52 794,28
11 11 Witold Stefański 1 71,60 981,98
12 19 Jan Ochman 1 105,71 665,12
13 10 Piotr Sulimowski 1 83,83 838,72
14 18 Krzysztof Borek 1 91,19 771,03
15 20 Stanisław Gumuliński 1 77,51 907,11
16 3 Adam Bury 1 94,59 743,31
17 2 Antek Kania 1 115,08 610,97
18 4 Bogusław Gryszko 1 0,00 0,00
19 13 Bartłomiej Panikowski 1 0,00 0,00
20 17 Cezary Turejko 1 0,00 0,00

 

WYNIKI KOŃCOWE wg klasyfikacji

 

 

 

Wyniki wg kolejności startów:

Podziel się z innymi