Puchar Bałtyku 2011 – Dzień Drugi.

 Zapraszam na relację z dnia drugiego. O g.11.15 rozpoczynamy dziewiątą kolejkę zawodów.

 ——————————————————————————————————

Wyniki dziewiątej kolejki.

Puchar Bałtyku F3F        
Mechelinki 17-18.09.2011        
             
Individual results       round 9
fastest:   BURY Jakub   57,60    
slowest:   WYRZYKOWSKI Damian   85,93    
group best times:     57,60 0,00 0,00
             
             
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 73 BURY Jakub 1 57,60   1 000,00
2 64 PFEIFER Jerzy 1 58,40   986,30
3 63 MIŚKIEWICZ Ryszard 1 61,01   944,11
4 72 PARTYKA Andrzej 1 61,89   930,68
5 69 LUZIŃSKI Marek 1 62,17   926,49
6 75 LISTEWNIK Piotr 1 62,28   924,86
7 61 BOREK Krzysztof 1 62,30   924,56
8 70 SIUDEK Bartłomiej 1 62,75   917,93
9 68 BURY Adam 1 63,79   902,96
10 67 KŁUSEK Andrzej 1 64,40   894,41
11 65 STEC Piotr 1 65,48   879,66
12 62 STEFAŃSKI Witold 1 66,76   862,79
13 74 BEREZECKI Waldemar 1 70,45   817,60
14 66 WYRZYKOWSKI Damian 1 85,93   670,31
15 60 OCHMAN Jan 1     0,00

——————————————————————————————————–

Wyniki dziesiątej kolejki.

Puchar Bałtyku F3F        
Mechelinki 17-18.09.2011        
             
Individual results         round 10
fastest:   BURY Jakub   55,79    
slowest:   WYRZYKOWSKI Damian   93,90    
group best times:     55,79 0,00 0,00
             
             
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 73 BURY Jakub 1 55,79   1 000,00
2 69 LUZIŃSKI Marek 1 57,75   966,06
3 67 KŁUSEK Andrzej 1 57,96   962,56
4 75 LISTEWNIK Piotr 1 61,32   909,82
5 62 STEFAŃSKI Witold 1 62,02   899,55
6 70 SIUDEK Bartłomiej 1 62,21   896,80
7 63 MIŚKIEWICZ Ryszard 1 63,13   883,73
8 61 BOREK Krzysztof 1 63,26   881,92
9 65 STEC Piotr 1 65,02   858,04
10 72 PARTYKA Andrzej 1 67,47   826,89
11 64 PFEIFER Jerzy 1 70,51   791,24
12 74 BEREZECKI Waldemar 1 70,54   790,90
13 68 BURY Adam 1 71,40   781,37
14 66 WYRZYKOWSKI Damian 1 93,90   594,14
15 60 OCHMAN Jan 1     0,00

——————————————————————————————————-

 Wyniki jedenastej kolejki.

Puchar Bałtyku F3F        
Mechelinki 17-18.09.2011        
             
Individual results       round 11
fastest:   PFEIFER Jerzy   56,16    
slowest:   WYRZYKOWSKI Damian   76,10    
group best times:     56,16 0,00 0,00
             
             
rank Nr. pilot group time pen. subtotal
1 64 PFEIFER Jerzy 1 56,16   1 000,00
2 67 KŁUSEK Andrzej 1 57,32   979,76
3 75 LISTEWNIK Piotr 1 57,65   974,15
4 62 STEFAŃSKI Witold 1 57,77   972,13
5 72 PARTYKA Andrzej 1 58,50   960,00
6 65 STEC Piotr 1 59,66   941,33
7 61 BOREK Krzysztof 1 59,76   939,76
8 63 MIŚKIEWICZ Ryszard 1 62,01   905,66
9 70 SIUDEK Bartłomiej 1 62,58   897,41
10 73 BURY Jakub 1 62,89   892,99
11 69 LUZIŃSKI Marek 1 62,97   891,85
12 74 BEREZECKI Waldemar 1 67,31   834,35
13 68 BURY Adam 1 71,25   788,21
14 66 WYRZYKOWSKI Damian 1 76,10   737,98
15 60 OCHMAN Jan 1     0,00

 ——————————————————————————————————-

Końcowe wyniki zawodów.

Puchar Bałtyku F3F 3, 64, 0, 9, 7, 7, 1, 8 False False Pict

 
     
Mechelinki 17-18.09.2011        
Individuals results 3, 64, 2, 0, 7, 7, 3, 2 False False Pict

 
     
      9506,83     discard
place Nr. pilot total % total pen. 1
1 67 KŁUSEK Andrzej 9506,83 100,00 0 843,97
2 73 BURY Jakub 9347,36 98,32 0 831,87
3 65 STEC Piotr 9149,38 96,24 0 679,56
4 75 LISTEWNIK Piotr 9040,27 95,09 0 673,67
5 64 PFEIFER Jerzy 9008,75 94,76 0 0,00
6 63 MIŚKIEWICZ Ryszard 8919,88 93,83 0 760,89
7 62 STEFAŃSKI Witold 8824,42 92,82 0 764,63
8 70 SIUDEK Bartłomiej 8699,72 91,51 0 552,96
9 69 LUZIŃSKI Marek 8656,68 91,06 0 688,35
10 74 BEREZECKI Waldemar 8197,61 86,23 0 655,58
11 61 BOREK Krzysztof 8078,78 84,98 0 0,00
12 72 PARTYKA Andrzej 7960,05 83,73 0 0,00
13 68 BURY Adam 7747,97 81,50 0 589,93
14 66 WYRZYKOWSKI Damian 6398,50 67,30 0 0,00
15 60 OCHMAN Jan 5325,79 56,02 0 605,79

 

 

 

 

Podziel się z innymi