Nieoficjalna Klasyfikacja Pucharu Polski F3F 2017
Oficjalnej klasyfikacji szukaj na stronach organizatora.
Wykaz zawodów
SkrótPełna NazwaDataOrganizator
PRPuchar Wrocławia8-9.04.2017Aeroklub Wrocławski
MGMemoriał im. J. Grochota22-23.04.2017Aeroklub Jeleniogórski
PWPuchar Wiosny12-14.05.2017Aeroklub Gdański
PLPuchar Lata27-28.05.2017Stowarzyszenie Sportowe Modelarzy Grudziądzkich
PSPuchar Ślęży7-8.10.2017Aeroklub Wrocławski
PYPuchar Wisły21-22.10.2017Stowarzyszenie Sportowe Modelarzy Grudziądzkich
PKPuchar Karkonoszy28-29.10.2017Aeroklub Jeleniogórski
Wyniki
KlNazwisko i ImięLicencjaKlubPRMGPWPLPSPYPKSUMAWYNIKKl
1BORKOWICZ PawełPOL-6566SMO Feniks817.21000.00.01000.01000.03000.01000.01
2WIADEREK RafałPOL-7037SMO Feniks1000.0970.00.0966.9965.52936.9979.02
3MATACZYNO JerzyPOL-7222Aeroklub Wrocławski952.90.0982.1964.7973.92920.7973.63
4CHIPCZYŃSKI KamilPOL-4271SMO Feniks896.1970.1978.5945.20.02893.8964.64
5KŁUSEK AndrzejPOL-6511Aeroklub Wrocławski887.60.0973.8965.4934.42873.6957.95
6GRYSZKO BogusławPOL-6953Aeroklub Jeleniogórski935.4868.0924.1980.8860.32840.3946.86
7KUREK JerzyPOL-4910SMO Feniks908.8973.2884.6884.7888.02770.0923.37
8MIŚKIEWICZ RyszardPOL-2868KMLiK ŁDK930.0973.0824.0651.20.02727.0909.08
9OBRUŚNIK MarcinPOL-7719Aeroklub Gdański829.40.0738.1913.5923.82666.7888.99
10STEFAŃSKI WitoldPOL-1700Aeroklub Włocławski830.1903.60.0718.0904.72638.4879.510
11GUMULIŃSKI StanisławPOL-1491Aeroklub Wrocławski628.0855.10.0892.10.02375.2791.711
12PARTYKA AndrzejPOL-6868Aeroklub Gdański0.00.0912.70.0811.41724.1574.712
13LASKOWSKI PiotrPOL-4259SSMG861.3859.50.00.00.01720.8573.613
14KURLENDA JacekPOL-7544SSMG820.50.0763.10.00.01583.6527.914
15DUDZIK DariuszPOL-6759SMO Feniks751.7823.30.00.00.01575.0525.015
16KONIOR KazimierzPOL-7727Aeroklub Gdański725.90.0486.50.00.01212.4404.116
17KANIA AntekPOL-7079Aeroklub Gdański0.00.01000.00.00.01000.0333.317
18LISTEWNIK PiotrPOL-6871Aeroklub Gdański0.00.0991.20.00.0991.2330.418
19DURCZAK LeszekPOL-6869Aeroklub Gdański0.00.0942.80.00.0942.8314.319
20DRZYMAŁA WojciechPOL-4734Aeroklub Stalowowolski0.00.00.0932.00.0932.0310.720
21PFEIFER JerzyPOL-1012Aeroklub Gdański0.00.0922.20.00.0922.2307.421
22MIROCHA RafałPOL-7720Aeroklub Gdański0.00.00.0896.20.0896.2298.722
23KOSZYCZEK KamilPOL-7291Aeroklub Stalowowolski0.00.00.0872.70.0872.7290.923
24BEREZECKI WaldemarPOL-2910Aeroklub Gdański0.00.0832.20.00.0832.2277.424
25SKARWECKI MichałPOL-4892Aeroklub Bielsko-Bialski820.70.00.00.00.0820.7273.625
26NANOWSKI DariuszPOL-6760SMO Feniks736.00.00.00.00.0736.0245.326
27KOZAK PiotrPOL-0761Aeroklub Gdański0.00.0723.30.00.0723.3241.127
28LATOCHA PiotrPOL-7523Aeroklub Gliwicki0.00.00.00.0687.3687.3229.128
29GABRYSIAK JanPOL-7608Aeroklub Ostrowski0.00.00.0281.6237.6519.2173.129
30SIUDEK BartłomiejPOL-6861Aeroklub Gdański0.0233.30.00.00.0233.377.830
Wyniki z poprzednich lat znajdziesz tutaj.